• POZNAJ  MOC  OSZCZĘDZANIA

W  SKO

W naszej szkole rozpoczęła działalność Internetowa Szkolna Kasa Oszczędności PKO BP. Proponowany program edukacji finansowej skierowany do uczniów od 6-13 roku życia. Jest bezpieczny, atrakcyjny graficznie, zrozumiały dla dzieci. Pozwala na oszczędzanie, śledzenie swoich oszczędności, udział  w konkursach i zabawę w serwisach bankowości internetowej dla dzieci tj. szkolne blogi, you tube i NK/SKO.

Warunkiem założenia konta dla ucznia jest zgoda rodzica i wypełnienie karty do rejestracji konta u opiekuna SKO PKO BP - pani Ewy Rządkowskiej z Biblioteki szkolnej.

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie Serwisu internetowego ww.sko.pko.pl lub u opiekuna SKO PKO BP w godzinach pracy Biblioteki szkolnej tj. od 7.30-15.00.

Założenie konta i obsługa są bezpłatne. Bank oferuje bardzo korzystne oprocentowanie oszczędności ucznia.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w SKO PKO.

W szkole działa Internetowa Szkolna Kasa Oszczędności PKO BP. Proponowany program edukacji finansowej skierowany do uczniów od 6-13 roku życia. Jest bezpieczny, atrakcyjny graficznie, zrozumiały dla dzieci. Pozwala na oszczędzanie, śledzenie swoich oszczędności, udział  w konkursach i zabawę w serwisach bankowości internetowej dla dzieci tj. szkolne blogi, you tube i NK/SKO.

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie Serwisu internetowego ww.sko.pko.pl    lub u opiekuna SKO PKO BP w godzinach pracy Biblioteki szkolnej tj. od 7.30-15.00.

Założenie konta i obsługa są bezpłatne. Bank oferuje bardzo korzystne oprocentowanie oszczędności ucznia, wynosi ono 4,5 %. Odsetki dopisywane są 1 raz w tygodniu od wpłaconej kwoty.