• Wizyta robocza we Włoszech

W sobotę 17 stycznia 2015 r. grupa nauczycieli i uczniów wróciła  z Włoch. Tygodniowy Wyjazd był związany z realizowanym przez naszą szkołę projektem Bags to do in your city  (Bagaż kulturowych różnorodności) w ramach międzynarodowego programu Erasmus+. Szkoła goszcząca przedstawicieli z krajów partnerskich znajdowała się w miejscowości  Castellammare di Stabia. Dla gości przygotowano bogaty program powitalny. Odbyły się też  ważne rozmowy robocze odnoszące się do kolejnych działań. Zorganizowano też wycieczki do  pobliskich najciekawszych miejsc: do Neapolu, Sorrento i Pompei.

Z Jeżewa na pierwsze spotkanie pojechali: Leszek Raywer (nasz koordynator), Anita Gajewska-Łyskawa, Marlena Borucka, Kinga Bukowska, Kinga Jędral i Marta Skrzypińska.

Krajami partnerskimi w projekcie są: Włochy, Słowacja, Portugalia, Hiszpania, Dania, Turcja i Polska.

Piszą o nas: Artykul_Czas_Swiecia_20_lutego_2015.pdf

Film z wizyty we Włoszech opracowany przez partnerów z Portugalii: