• Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w Tygodniu Uprzejmości:  ”Szacunek do  drugiego człowieka”.
        • Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego w Tygodniu Uprzejmości: ”Szacunek do drugiego człowieka”.

• 20.01.2023
        • Do organizatorów wpłynęła bardzo duża ilość plakatów przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas 0 - prace zostały wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z tematem, dlatego przyznano aż 4 miejsca pierwsze oraz 5 miejsc drugich. Drugie miejsce zdobyli: Lena Adamska , Ola Malinowska, Nikodem Górski - 0b, Antonina Brucka, Antoni Śpica - 0a. Pierwsze miejsce uzyskali: Oskar Kamratowski 0a, Amelia Letkiewicz, Ola Sobiechowska, Alicja Ziemak - 0b.

W kategorii klas 1-3 również wielu uczniów wykonało piękne prace plastyczne, a nagrodzono: trzecim miejscem: Amelię Keszkowską 1a, Annę Krzynówek 2a, Karola Lisieckiego i Dianę Kostiuk 3a. Drugie miejsce uzyskali: Kacper Grudziński, Julia Łagódka, Artur Partyka - 3a oraz Jakub Lahutta 1a. Pierwsze nagrody trafiły do: Roberta Zawadzińskiego i Julii Michałowskiej z 1a, Franciszka Knoffa z 2a oraz Amelii Erward 3a. W tej kategorii przyznano wyróżnienia uczniom klasy 3a: Jakubowi Erwardowi, Marice Wierzbowskiej, Natalii Nawrockiej, Paulinie Lisieckiej.

W konkursie również wzięli udział uczniowie klas 4-8. Trzecie miejsce otrzymali uczniowie klasy 4a: Maciej Łyczkowski, Marcelina Sampławska oraz Lena Sobiechowska. Drugie nagrody w tej kategorii wiekowej przyznano: Aleksandrze Woitinkowskiej 7a oraz Szymonowi Dombek 6b. Pierwsze miejsce zdobyli: Havier Filiżanowski 7b oraz Krzysztof Zawadziński 8b.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom.

• Konkurs plastyczny " Święta bez nałogów"

• 19.01.2023
        • Centrum Biblioteki i Kultury w Gminie Jeżewo zorganizowało dla uczniów ze szkół podstawowych w gminie konkurs plastyczny pt: " Święta bez nałogów". Oprócz promocji uczniowskich talentów malarskich wśród dzieci konkurs miał ważne przesłanie. Chodziło o edukację i popularyzację wiedzy na temat wpływu alkoholu na życie człowieka.

Wyróżniono  i nagrodzono wszystkie prace wykonane przez uczniów w Gminie Jeżewo.  Z naszej szkoły cenne nagrody otrzymały: Julia Hemke z kl.4b  Oliwia Piotrowska z kl.4a oraz Patrycja Gwizdała z kl.7a

• Wyniki konkursu na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim”

• 19.01.2023
        • 3 stycznia ogłoszono wyniki konkursu na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową w języku angielskim” z przyjemnością informują, że komisja konkursowa wybrała 4 prace wykonane przez dzieci z klas 0-8. Organizatorem konkursu była pani Dominika Klimacka. Wybranie wyłącznie czterech prac spośród wszystkich biorących udział w konkursie stanowiło wielkie wyzwanie komisji konkursowej. Ostateczne wyniki prezentują się następująco: I miejsce Krzysztof Zawadziński z klasy 8B II miejsce Julia Hemke z klasy 4B III miejsce Filip Siwa z klasy 4A wyróżnienie Hanna Duch z klasy 4B Słowa uznania i podziękowania za zaangażowanie do wszystkich uczestników konkurs

• KOLĘDNICY MISYJNI 2022/23 DZIECIOM W PAPUI NOWEJ GWINEI

• 12.01.2023
        •  Uczniowie naszej szkoły, kolejny raz uczestniczyli w akcji Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci (PDMD). Przebrani za Maryję, Józefa, Aniołów, Pasterzy, Owieczki Dzieci PDMD i Dzieci z Papui Nowej Gwinei odgrywali scenkę bożonarodzeniową, śpiewając przy tym kolędy. Ostatniego dnia przed przerwą świąteczną, grupa kolędnicza odwiedziła niektóre klasy, tym samym podkreślając świąteczną atmosferę. Ponadto w Trzech Króli uczniowie występowali w kościele, zbierając ofiary do puszek. Każdy zainteresowany ofiarodawca otrzymał pamiątkę misyjnego kolędowania. Po spisaniu protokołu finansowego okazało się, że zebrano 1683,15 zł. Pieniądze zostały wysłane na konto PDMD. Bezinteresowna pomoc dzieci - dzieciom była źródłem prawdziwej radości wszystkich zaangażowanych.