• Zabawki dla przedszkola

• 31.08.2022
        • Dobrze, jeśli w naszym środowisku są ludzie o szlachetnych sercach. Taki podarunek - zabawki dla przedszkolaków - przekazała szkole pani Barbara Bogalecka.  Życzliwość ludzka wzrusza, więc bardzo dziękujemy.

• Pożegnanie nauczycieli

• 31.08.2022
        •  Podczas rady pedagogicznej pożegnaliśmy dwoje nauczycieli: pana Leszka Raywera i panią Dorotę Tuszyńską. Pan Leszek w naszej szkole uczył języka angielskiego. To właśnie dzięki niemu wiele razy braliśmy udział w międzynarodowym programie Soctrates - Comenius - Erasmus+. To był ogromny sukces wiejskiej szkoły. Przez wiele lat był administratorem strony internetowej szkoły, a przede wszystkim był dobrym kolegą, niezwykle życzliwym i pomocnym. W tym roku postanowił odejśc na emeryturę.

Dorota Tuszyńska zmienia miejsce pracy, ale warto podkreślić, że dzięki jej inicjatywie pojawiły się akcje pomocy innym - "Zabawka zamiast kwiatka", "Coś zamiast kwiatka" itd.

Nauczycieli pożegnał dyrektor szkoły Jerzy Prus, który przypomniał ich wkład pracy w funkcjonowanie placówki.